Ülkemizde çok fazla yaygın olmaması nedeniyle doğalgaz soba servisi bulmak zor olabilir. Ancak servisimiz sizlere bu konuda büyük bir yardım sağlayacaktır.

Asil Teknik Servisimiz bakım ve tamir işlemlerini her an yapabilmektedir. Bunun yanı sıra parça değişimi gibi durumlar söz konusu olduğunda firmamız orijinal parçalar kullanarak işlemlerini yerine getirmektedir.

Bu sayede de cihazlarınızın daha verimli bir şekilde çalışmaları sağlanmaktadır. Bu durum hem ısınmanıza hem de faturalarınızın az gelmesine katkıda bulunacaktır.

Doğalgaz Sobası Tamir & Bakım Servisi Hizmeti

Doğalgaz sobası daha çok küçük metrekareli kapalı alanları ısıtmak için kullanılır. Doğalgaz Soba Servisi olarak Bacalı ve hermetik olmak üzere iki çeşidi olan sobalara servis hizmeti vermekteyiz.. Bacalı sobaların bacaya olan uzaklığını kısa tutmak gerekir. Hermetik sobaların ise kendine özel bacası vardır ve yanma havasını dışarıdan alıp baca gazını atar. Eğer siz de eski tip doğalgaz sobasına sahipseniz, güvenliğiniz için lütfen baca emniyet termostatı taktırınız.

Doğalgaz Soba Servisi cihazınızı çalıştırmadan önce mutlaka bakım yaptırmalısınız. Doğalgaz sobasının bakımı cihazın verimli çalışması, performans düşüklüğü yaşanmaması ve yakıt tasarrufu sağlanması açısından önemlidir. Bunun yanı sıra oluşabilecek arızaların önceden tespit edilmesi ve bu arızalardan kaynaklanacak olan tamir masraflarının ortadan kaldırılmasını da sağlar.

Marka Listesi

Fellini Arçelik Fujiyama
Baymak Berussa Demirdöküm
Eca Raks Fountain
Gilan Mira Delonghi
Asroyal Sunfire Hoşseven
Auer

Özel Servis Hizmeti Verdiğimiz Doğalgaz Soba Markaları