Servis İletişim Tel
0224 451 00 75
Email Adresimiz
info@asilteknikservis.com
Çalışma Saatlerimiz
Pzt-Cmt: 8:30-19:00
Kombi Tamir & Bakım Servisi

Kombi Seçimi ve Bakımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Asil Teknik Servisi olarak sizi Kombi seçimi ve bakımı hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir konusunda bilgilendirelim istedik. Öncelikle soğuk havalar tam olarak başlamadan önce hatta mümkünse yazın kombi alışverişini ya da bakımını tamamlayarak tasarruf edebilirsiniz.

Asil Teknik Servisi olarak başta Bursa’nın tüm ilçelerinde kombi servis, kombi tamir ve kombi teknik servisi olarak hizmetinizde olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Kombi fiyatları Bursa model ve kapasiteye göre değişkenlik gösterir fakat fiyatına baktığınız kadar, yakıt tasarruf özelliklerini de göz önünde bulundurmalısınız. Bulundurmadığınız takdirde, kombiyi ucuza satın almış olsanız da her ay yüksek gelen doğalgaz faturaları canınızı yakacaktır.

Bursa kombi servisi olarak başka bir tavsiyemiz de, kombi servisi hizmetlerini ve garanti süresini de göz önünde bulundurmanız olacaktır. Kombi ürünlerinde bakım ve yakıtta tasarrufa gitmek ürünün satış fiyatından daha önemli ve bu yüzden güvenilir markalar daha çok tercih ediliyor.

Kombi Çeşitleri Nelerdir?

Yoğuşmalı Kombi Nedir: Yoğuşma, gaz halindeki maddenin, ısınmak suretiyle çevresiyle aracılığıyla girdiği etkileşimle beraber sıvıya dönüşmesidir. Yoğuşmalı kombiler, doğalgazın yanmasıyla ortaya çıkan su buharının yarattığı ısı enerjisinin de kullanımını sağlar. Bu sayede daha az yakıt harcayarak daha çok verim alınabilir.

Hermetik Kombi Nedir: Doğalgazın yanma süreciyle beraber atık gazlar ortaya çıkar ve ısınma olur. Kombiler bu atık gazları iki farklı şekilde dışarı atarlar, hermetik ya da bacalı sistem olarak. Hermetik kombilerde, yanma sonrasında ortaya çıkan atık gaz, bir fan aracılığıyla yavaş yavaş atmosfere salınır. Hermetik kombi modelleri aynı zamanda sürecin başında ateşi yakmak için ihtiyaç duyulan havayı da aynı fan aracılığıyla içeri alır.

Bacalı Kombi Nedir: Bacalı kombilerse, yanma esnasında olan atık gazı eski usulle, yani bir baca yardımıyla dışarı atar. Bacaların istenilen standartlara uygun bir şekle yapıldığından ve tam donanımlı çalıştığından her daim emin olmak gerekir.

Asil Teknik Servisi Kombi Tamiri Teknik Servis Hizmetleri

Bursa geneline hizmet veren Bursa kombi servis olarak hizmetlerimiz en güvenilir en tecrübeli ustalara ulaşmak için en doğru yere ulaşmış durumdasınız. Artık yapmanız gereken telefon numaramızı tuşlamak ve ekibimizi evinize yönlendirilmesini talep ederek bu hizmetlere ulaşabilirsiniz. Asil Teknik servis ve bakımı tecrübeli ekiplerimiz sayesinde kombi problemlerinizi sizin için çözecektir. Kombi servisi evinizdeki tüm kombi bakım ve onarım hizmetlerini ayağınıza kadar getiriyoruz. Güvenilir ve güler yüzlü ekiplerimiz sayesinde artık hizmetin karşılığında memnun kalacak ve sizler de güleceksiniz.

Bursa kombi servisi kombi tamiri işinde parmakla gösterilen ve en çok tavsiye edilen ekiplerimizden aldığınız hizmetten tamamen memnun kalacak ve siz de güven içinde çevrenize bizleri çevrenize tavsiye edeceksiniz.

kombi bakımı, kombi tamiri, kombi montajı, kombi kart tamiri, kombi yedek parça, kombi arıza kodları çözümü hizmetlerimizin hiçbirinde kafanızda soru işareti bırakmayacak ve bütün soru işaretlerinizi de kafanızdan temizleyip öyle ayrılacağız. Size de aldığınız hizmetin keyfini huzur içinde sürmek kalacaktır. Eski usul kombi tamiri yöntemlerini kullanan ustaları evinize ve iş yerinize çağırmak istemediğinizi biliyoruz. Evinizde veya iş yerinizde gereksiz yere kirlilik üreten, ve kombinizin bakımını ve tamirini düzgün yapamayan ustalarla karşılaşmaktan korkuyorsanız bizi arayın ve Asil Teknik kombi teknik servisi ekiplerimiz sorunları son model cihazlarımızla kolayca ve etrafa zarar vermeden tespit etsin ve çözsün.

Asil Teknik Servis kombi bakımı ve kombi servisi hizmetlerinde en kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak ve güvenilir hizmetin keyfini çıkarmak artık çok kolay. Telefon numaramızı arayıp sorununuzu anlatın ve uzman ekiplerimiz gelip sorunlarınızla sizin adınıza ilgilensin. Bir kere bizden hizmet aldıktan sonra bütün çevrenize bizi ve hizmetlerimizi tavsiye edeceğinizden eminiz.

Kalite, güvenilirlik ve tecrübeye olan uzaklığınız sadece bir telefon kadar. Bizi arayın ve aldığınız hizmetin tadını çıkartın.

Marka Listesi

VestelAlarkoKiturami
BaymakAirfelDemirdöküm
VaillantEcaAriston
BoschArçelikProtherm
BuderusFelliniWiessman
BaykanSüslerTermodinamik
FerroliBekoİmmergas
BaxiSanicaİhlasnectra
DaikinCopaWarmhaus

Özel Servis Hizmeti Verdiğimiz Kombi Markaları

Görüşmeyi Başlat
1
Yardım Edebilirmiyim
Asil Teknik Servis
Merhaba
Yardımcı Olabilirmisiniz ?